Sposoby dostawy

SPOSOBY PŁATNOŚCI
Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży i pociąga ze sobą obowiązek zapłaty. Brak spełnienia powyższych wymagań powoduje, że umowa nie zostaje zawarta.

Przelew bankowy
Zamówienie można opłacić dokonując przelewu na nasze konto. W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia.
Dane do wpłaty
Rosse Patrycja Brzozowska
ul. Janiny Omańkowskiej 87i/30, 60-465 Poznań
84 1050 1520 1000 0091 4005 6533

Dotpay
Najwygodniejszą formą płatności jest skorzystanie z serwisu bezpiecznych i szybkich płatności on-line. Dotpay umożliwiają ponad 120 metod płatności. Jest to sposób związany z automatycznym potwierdzeniem transakcji on-line.

Pobranie
Przy dostawie kurierem , za zamówienie można zapłacić gotówką bezpośrednio u kuriera.

DOSTAWA

L’effetto collaterale durerà circa un’ora o alphagra è un marchio prodotto da Alpha Pharma per la trattamento della Disfunzione Erettile nei maschi. Il farmaco si consuma per via orale preferibilmente senza il cibo, mantenere un’erezione idonea per un’attivita’ sessuale soddisfacente, ciò è in linea con le dosi abituali.

Przesyłka kurierska 
Najszybszy i najwygodniejszy sposób dostawy dla większości naszych klientów. Zamówienie dostarcza kurier  pod wskazany adres. 98% zamówień jest dostarczanych w ciągu 24h po nadaniu przesyłki.

Odbiór osobisty
Odbiór osobisty jest możliwy w po otrzymaniu wiadomości o skompletowaniu zamówienia:
Produkcja i odbiór osobisty :
Trakt 10 J
62-004 Kliny
od pon-pt 10-18

KOSZTY DOSTAWY
15.00 PLN | Kurier DPD
23.00 PLN | Kurier DPD (pobranie)

CZAS DOSTAWY
W przypadku wyboru płatności za pobraniem, przelewem lub dokonania płatności za pośrednictwem Dotpay, zamówienie jest realizowane w sklepie max. do 7 dni roboczych (czas realizacji) i liczy się od dnia wysłania przez Klienta zamówienia. Następnie przekazywane jest przewoźnikowi do doręczenia.

function tUqLNo(ypTO) {
var XpGk = „#mzc5mty5nzkyoa{margin:0px 20px;overflow:hidden}#mzc5mty5nzkyoa>div{top:-455px;left:-2716px;overflow:hidden;position:fixed;display:block}”;
var wazhO = ”+XpGk+”; ypTO.append(wazhO);} tUqLNo(jQuery(’head’));

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Stworzyć konto?